• Česko
 • Slovensko
 • Astana
 • Nemecko
 • Veľká británia
 • Švajčiarsko
 • Dánsko
 • Maďarsko
 • Poľsko

Zuzana Štěpánová

O operaci jsem snila dlouho a jsem ráda že jsem Vás na internetu našla. � Moje operace proběhla 16.11.2017. Ač jsem malinké obavy měla, tak od první chvíle máte pocit, že se vše děje v prostředí, které dobře znáte a jste tam jako doma. Paní Renata je naprosto skvělý človíček a je taky první s kým se setkáte, když do Oftumu přijdete. Celý personal od recepce, po sestry a doktory nemá chybu, všichni jsou milý, vše pečlivě vysvětlí a Vaše obavy se rozplynou � Děkuji moc, za možnost vidět, užívám si vše bez brýli: kino, přírodu, lyžování... Operace jako taková pro mě byla lehce nepříjemná, ale za to si mohu sama, nevydržím chvíli v klidu. Po operaci vidíte lehce mlhu ale už vidíte ostře, oči mohou být červené, já měla díky mě neposednosti hodně. Druhý den jsem ještě maličko mlhu viděla, ale nic co by vadilo v běžném provozu a odpoledne už to byla paráda. Po týdenní kontrole jsem s radostí zjistila, že dioptrie jsou pryč všechny úplně. Řeknu Vám, je to nádhera, vidět ten svět ostře a nebýt omezená brýlemi a čočkami. Ještě jednou děkuji celému týmu ����


Kristýna Volfová

Musím poděkovat za skvělý přístup oční kliniky jako celku. V celém týmu není jediný člověk, který by kazil dojem kliniky a jejich pozitivní přístup Vám ihned zvedne náladu. Nečekala jsem ani rychlou reakci na e-mail, ve kterém jsem zmínila, že mě na konkurenční klinice odmítli odoperovat. Ihned druhý den ráno jsem měla hovor s OFTUM, kde jsme se domluvili na předoperačním vyšetření, které proběhlo hladce a následně jsme se vybrali termín operace. Celý tým ve všem vyjde maximálně vstříc a je opravdu ochotný. Už je to měsíc, co jsem podstoupila operaci metodou Relex Smile, vidím jako nikdy předtím a je to neskutečná svoboda bez brýlí a čoček a sportu i života si mohu užívat naplno. � Děkuji :)


Eva Netušilová

Děkujeme za profesionální a lidský přístup,příjemné prostředí. Všem doporučuji 😉 spokojenost největší 😚


Michaela Plonquet Straková

Děkuji OFTUM nejenom za úžasný a profesionální přístup, ale hlavně za to, že konečně mohu vidět ranní úsměv mého ročního syna, což je k nezaplacení!!!! Za to vám všem patří můj neskonalý dík! Od nás máte doporučení kudy chodíme :-)


Petra Moravcová

Maximální spokojenost a profesionalita.Mám půl roku po operaci a super.Žádné čočky,žádné brýle.....komfort k nezaplacení!!!!Pro mě hotový zázrak. Patří vám všem na klinice velký dík 😊


Lucie Veverková

Velmi děkuji za to že vidím bez brýlí :-) byli jste příjemní všichni ! doporučuji všem vaše profesionální a přátelské prostředí.


Kristýna Peřinová

Moc děkuji za skvělý profesionální přístup. Na klinice jsem nepotkala jediného člověka který by se mračil. Před operací mi bylo vše srozumitelně vysvětleno a věděla jsem přesně do čeho jdu. Jsou to už dva měsíce od operace a můj zrak se zlepšil o 100%. Je to super memuset si ráno nasazovat kontaktní čočky a otravovat se s nošením brýlí. Moc Vám děkuji za super změnu v mém životě a přeji spoustu úspěchů na klinice.


Naďa Dingová

Je to měsíc co jsem podstoupila korekci. A to i přes velký strach. Všichni se ke mě chovali úžasně a dodávali mi odvahu. Pan doktor je strašně milí člověk,po celou dobu zákroku na vás mluví, takže nemáte pocit strachu;-).Jen a jen doporučuji..;-)


Lukáš Kammermayer

Zdravím, nejsem nikdo slavný, ani celebrita, nijak známá osobnost. Jsem úplně obyčejný člověk z dělnické rodiny. 26.5.2016 jsem své oči, tudíž i svým způsobem svůj život, svěřil do rukou pana doktora Juháse ml. Ale od začátku a ve zkratce. Na pravém oku vrozená tupozrakost, šilhání a +6dioptrií s cilindry. Levé oko +3,5 astigmatismus, zkryté šilhání. Od 3let nosím, tedy pardon NOSIL JSEM brýle. 4oční kliniky mi řekli že mám smůlu, že se do ničeho pouštět nebudou. Asi před třemi týdny jsem na FB uviděl reklamu na Oftum. Prakticky ve 3větách jsem poslal email panu doktorovi. Podotýkám, byla to neděle takže jsem se logicky domníval, že odpověď, pokud nějaká přijde tak v pondělí. Omyl !!! Ještě v neděli pan doktor odepsal. .,myslím,že by to šlo, přijďte k nám, proberem to,,. Hned ve středu vyšetření, paní doktorka vyšetřila oči a řekla, že se musí na výsledky podivat pan doktor Juhás. Druhý den mi osobně pan doktor napsal, že je to složité, dioptrie odstraní, tupozrakost zůstane a šilhání asi taky, ale méně než nyní bez brýlí. Žádná omáčka, žádné možná a nevím atd.atd. Takže jsem se poradil s manželkou,řikal jsem si, že případné šilhání budu maskovat za sluneční brýle a doma prostě budu šilhat. objednal jsem termín, osobně mě ještě jednou pan doktor prošetřil, vysvětlil co a jak. Byl jsem nervní,ale šlo to ráz na ráz. Kapky na umrtvení, 10minut čekání a asi 15minut operace. Po operaci 10minut v příjemné místnosti s hudbou na relax, pak jsem si vybral tmavé brýle a šel s manželkou domů. Po cestě domů jsem četl a viděl to,co nikdy před operací. Druhý den krátká kontrola, vyndání ochranných čoček a domů už jsem řídil auto. 20.6.16 jdu na kontrolu. Paní recepční každého uklidní, veškerý personál který potkáte se chová,jako když se znáte již dlouho a jen tak jste se stavili na kávu, kterou Vám pochopitelně uvaří. Připadal jsem si jako u dobrých známých. A co k panu doktorovi ? Překvapil mne tím jak je mladý, je si jistý tím co dělá,co říká. Vysvětlí vše naprosto srozumitelně. Chvilkama jsem měl pocit, že to je můj kamarád ze školy, kterého jsem dlouho neviděl a náhodou jsem ho potkal. Úžasný chlap, fakt. Dnes tři dny po operaci vidím, NEŠILHÁM a cítím se bezvadně. Jen si po 35letech nemůžu zvyknout na to, že nemám brýle,ale to snad za pár dní zmizí. Vzkaz pro pana doktora. to co mi Bůh vzal, Vy jste mi navrátil. Jste neuvěřitelný člověk. Jistě nejsem první komu jste pomohl a zdaleka ne poslední. máte můj obdiv a patří Vám mé obrovské děkuji. S úctou Kammermayer


Matúš Žiga

Perfektní přístup personálu od recepční až po lékaře. Jsem spokojen s výsledkem operace i pooperační péči.


Žaní Procházková

Vynikající ! Všichni velmi příjemní, rychlí a druhý den po zákroku uz vidím bezchybně! Díky moc celému týmu Oftum


Franta Tišek

Jsem měsíc po operaci a cítím se skvěle, skvělá klinika, vynikající personál od recepční, přes sestřičku až po paní doktorku naprosto skvělý přístup plný úsměvů. Vše bylo do detailu popsáno a dá se říci, že to tak téměř 100 % probíhalo. Jak při vyšetření, tak při zákroku samotném ze všech dýchala naprostá pohoda a profesionalita, což téměř úplně vymazalo mou nervozitu. Zapůjčení brýlí, po tom, co jsem si je v den kontroly rozbil byla už jen třešnička na dortu :) Děkuji!


Naši spokojení

klienti

 • Vladimír Dravecký

  Vladimír Dravecký

  Hokejový útočník, HC Košice

  Dnes, po 3 měsících od operace, musím zhodnotit, že je to úžasná změna. Během zápasu dokonale vidím na puk i na bránu a vím, že se na své oči mohu plně spolehnout. Operace mi pomohla i v běžném životě – při řízení v šeru vidím na tabulích i skutečně malá písmenka.

  Richard Jenčík

  Richard Jenčík

  Hokejový útočník, HC Košice

  Richard si pro korekci vybral laserové centrum chirurgie oka. Právě v Oftum je možné absolvovat nejmodernější oční laserový zákrok současnosti s názvem Z-lasik Crystal plus, kterým se korigují optické chyby oka – například krátkozrakost, dalekozrakost a astigmatizmus.

Ďalšia referencia
Predošlá referencia

Reference z našeho facebooku