Mluvíme/We speak/Wir Sprechen/Мы говорим

Zavolejte nám: +420 734 315 588 Hotline: +420 800 888 956

Mluvíme/We speak/Wir Sprechen/Мы говорим

Oční ambulance

Mnoho lidí podceňuje prevenci. Pokud trpíte bolestmi hlavy či závratí nebo jinými syndromy, preventivní prohlídka může odhalit jejich příčiny. Právě včasnou diagnostikou můžeme předejít vážným komplikacím a onemocněním.

Dioptrické vady

Mezi nejčastější dioptrické vady, se kterými k nám pacienti chodí, patří krátkozrakost a dalekozrakost. Krátkozrakost nebo myopie je zraková vada, která způsobuje špatné vidění do dálky a je často doprovázena mžouráním očí. Na druhé straně dalekozrakost způsobuje špatné vidění na blízko, přičemž vidění do dálky zůstává nezměněno. Obě tyto dioptrické nedokonalosti se mohou postupem času prohlubovat a způsobovat tak, že budete muset nosit stále silnější dioptrie. Přečtěte si více o těchto vadách buďte informováni.

 

Oční vyšetření

K lékařům v dnešní době chodíme často jen tehdy, když něco není v pořádku. To je samozřejmě velmi lhostejný přístup ke svému zdraví. Pravidelné prohlídky a oční vyšetření pomáhají diagnóze problémů a následně se zahájením léčby. Základem je komunikace. Před jakýmkoliv očním vyšetřením vám nabízíme profesionální poradenství a konzultaci, abychom zjistili, jaká metoda léčby je pro vás nejvhodnější. Oční onemocnění a vady umíme odstranit rychle, bezbolestně a účinně díky nejmodernějším laserovým technologiím jako jsou ReLEx SMILE® PRO a Femtolasik 6D.


Laserovou operaci očí si jako možnost zvolily již miliony lidí po celém světě a nabízíme vám ji i my. Nenechte se omezovat dioptrickými brýlemi a čočkami a začněte žít naplno!


 


Kupón na 50% cenu
rezervaci termínu předoperačního vyšetření očí

City Empiria 8 poschodí, Na Strži 1702/65 140 00 Praha 4
info@oftum.cz | Klientský servis :+420 734 315 588 | Bezplatná linka: 0800 888 956 | SOS linka: +420 734 315 588

Naši spokojení

klienti

 • Vladimír Dravecký

  Vladimír Dravecký

  Hokejový útočník, HC Košice

  Dnes, po 3 měsících od operace, musím zhodnotit, že je to úžasná změna. Během zápasu dokonale vidím na puk i na bránu a vím, že se na své oči mohu plně spolehnout. Operace mi pomohla i v běžném životě – při řízení v šeru vidím na tabulích i skutečně malá písmenka.

  Richard Jenčík

  Richard Jenčík

  Hokejový útočník, HC Košice

  Richard si pro korekci vybral laserové centrum chirurgie oka. Právě v Oftum je možné absolvovat nejmodernější oční laserový zákrok současnosti s názvem Z-lasik Crystal plus, kterým se korigují optické chyby oka – například krátkozrakost, dalekozrakost a astigmatizmus.

Ďalšia referencia
Predošlá referencia

Reference z našeho facebooku


TUV SUD ISO9001