• Česko
 • Slovensko
 • Astana
 • Nemecko
 • Veľká británia
 • Švajčiarsko
 • Dánsko
 • Maďarsko
 • Poľsko

Nebojte se laserové operace zraku. Podstoupili ji i lékaři z kliniky OFTUM!

Nebojte se laserové operace zraku. Podstoupili ji i lékaři z kliniky OFTUM!Operace očí  jsou stále populárnější a samotné zákroky jsou rychlejší a bezbolestné. Desítky tisíc spokojených pacientů již absolvovali laserové zákroky na našich Oftum klinikách v Košicích, Praze a Astaně. I samotní lékaři kliniky OFTUM podstoupili operaci očí. Představte si, že Vás operuje chirurg, který totéž absolvoval sám a celý život se věnuje této práci ...

"Měl jsem krátkozrakost -4,00 dioptrie. Když můj otec profesor Juhás začal v roce 1995 dělat první laserové operace, tehdy ještě excimerovým laserem, bylo mi 17 let. O rok později jsem už studoval medicínu a absolvoval operaci. Od té doby nenosím brýle. Dnes se věnuji právě problematice laserové chirurgie oka. "

"Neumím si představit opět nosit brýle, radikálně mi to změnilo život, ať už osobní, pracovní nebo sportovní. Málokdo si uvědomuje, jak je nošení brýlí omezující a podvědomě to ovlivňuje každou činnost v životě. Od rána až do večera. Člověk toto zjistí až když se od toho osvobodí. Kdybych měl tehdy před 23 lety na výběr mezi dnešními třemi generacemi operací, vybral bych si nejmodernější metodu femtosekundovým laserem VisuMax 800 ReLEx SMILE® PRO, která je rychlá a naprosto bezbolestná. To ale bylo v té době spíše sci-fi, o femtosekundových laserech jsme ani netušili, byly jen excimerové lasery a metoda PRK. Počítače ovládající lasery měly parametry slabší než dnešní jednoduché kuchyňské spotřebiče "pokračuje MUDr. Tomáš Juhás PhD., ml.

Na oční klinice Oftum nabízíme už 5 let nejmodernější operační zákrok metodou ReLEx SMILE® PRO vyvinutý společností Carl Zeiss. Tato metoda laserové operace oka odstraňuje dioptrické vady oka bezbolestně, bez narušení povrchu rohovky, bez velkých nářezů a bez spálené tkáně. Laser v podstatě pouze kreslí v rohovce korekci pomocí mikrobublinek. "Pacienty vždy uklidním, že se opravdu není čeho bát. Pokud se  nepodaří nakreslit bublinkami dokonalou korekci, například proto, že se pacient velmi hýbe během práce laseru, tak se nic neděje, za 10 minut jsou bubliny rozpuštěny a rohovka oka je jako dříve. V původním stavu ... Sám jsem tento zákrok podstoupil. "říká primář kliniky Oftum Praha, MUDr. Juhás.

Korekci zraku podstoupila i naše paní doktorka MUDr. Ivana Macejová.

"Několik let jsem nosila brýle i kontaktní čočky a pak jsem se rozhodla, že podstoupím laserovou operaci očí. Sama jsem se vyšetřila, změřila jsem si dioptrie a operoval mě můj kolega, MUDr. Tomáš Juhás ml. . Jsem ráda, že jsem operaci mohla zažít i z druhé strany - jako pacient a mohu se tak podělit o vlastní zkušenost s našimi klienty "říká MUDr. Macejová.

"Pánu doktorovi Juhásovi ml. PhD. bezvýhradně věřím. Jsem přesvědčena, že je špičkou v našem oboru a jsem opravdu ráda, že mě operoval právě on. Operace trvala chvíli a výsledek je skvělý." pokračuje MUDr. Macejová.

"Nejlepší je ten pocit, když ráno otevřu oči a vidím! Ten, kdo vidí dobře si to nedokáže představit. Ale když máte několik let pět dioptrií a najednou zase vidíte jasně, aniž byste si museli vzít brýle, je to neskutečný zážitek! "

Laserovou korekci krátkozrakosti a astigmatismu má za sebou i primářka kliniky Oftum v Astaně a ředitel kliniky Oftum v Kazachstánu. Celkově korekci zraku absolvovalo na klinikách Oftum již více než 100 kolegů lékařů různých specializací.  Jen pro zajímavost,  loňský rok absolvovalo zákrok v Praze celkem 11 lékařů z Německa.

Lékaři kliniky OFTUM říkají: nebojte se laserové operace zraku, sami jsme ji absolvovali. Máme velké množství klientů, kteří operaci dlouho odkládali a nyní si zákrok nemůžou vynachválit. Objednejte se na konzultaci a zjistěte, zda jste vhodný kandidát.

Naši spokojení

klienti

 • Vladimír Dravecký

  Vladimír Dravecký

  Hokejový útočník, HC Košice

  Dnes, po 3 měsících od operace, musím zhodnotit, že je to úžasná změna. Během zápasu dokonale vidím na puk i na bránu a vím, že se na své oči mohu plně spolehnout. Operace mi pomohla i v běžném životě – při řízení v šeru vidím na tabulích i skutečně malá písmenka.

  Richard Jenčík

  Richard Jenčík

  Hokejový útočník, HC Košice

  Richard si pro korekci vybral laserové centrum chirurgie oka. Právě v Oftum je možné absolvovat nejmodernější oční laserový zákrok současnosti s názvem Z-lasik Crystal plus, kterým se korigují optické chyby oka – například krátkozrakost, dalekozrakost a astigmatizmus.

Ďalšia referencia
Predošlá referencia

Reference z našeho facebooku


TUV SUD ISO9001