Mluvíme/We speak/Wir Sprechen/Мы говорим

Zavolejte nám: +420 734 315 588 Hotline: +420 800 888 956

Mluvíme/We speak/Wir Sprechen/Мы говорим

Skutečný příběh 4

O operaci jsem přemýšlela hodně dlouho, dokonce jsem před lety byla na jedné z prvních pražských klinik na vyšetření, zda bych vůbec byla vhodný kandidát. Tenkrát mi to bylo rozmluveno, tenčí rohovka a moje oční vada ještě nebyla úplně ustálená a tak jsem dala své rozhodnutí k ledu. Mezitím se však hodně věcí změnilo, i metody a tak jsem letos na jaře zavítala na vyšetření znovu a už do kliniky Oftum.

Brýle jsem začala nosit celkem pozdě, asi až od 22 a nikdy jsem si na ně nezvykla. Nepřišla jsem si v nich atraktivní, hodně mi vadily při sportu. Myslím, že jsem člověk dost aktivní a vadily mi prostě pořád, čočky mi nevyhovovaly. Když už jsem na jaře potřebovala brýle obměnit, řekla jsem si, proč si ty peníze radši nepřidat na operaci.

Oftum jsem si vybrala hlavně proto, že jak paní doktorka Macejová, tak pan doktor Juhás sami tuto operaci podstoupili. Při prvním, hodně podrobném vyšetření a super přístupu bylo rozhodnuto. Cena, dostupnost kliniky v centru Prahy, komunikace a zájem o pacienta. I teď po půl roce konzultace a kontrola, když potřebuju. Všechno mi vyhovovalo. Líbí se mi, že to není „na běžícím pásu“ jako v jiných, velkých klinikách.

Ten pocit, když zase vidíte bez brýlí, se prostě nedá popsat, to se musí zažít. Všechno je mnohem pohodlnější, intenzivnější, rozhodně si svoje koníčky užívám mnohem víc. Myslím, že i sebevědomí člověku trochu stoupne, když odloží brýle - my holky to asi víc řešíme  Ale najednou mě baví se hezky nalíčit, neřeším, že se mi brýle zrovna nehodí k těmhle šatům, že přes ně nepřetáhnu mikinu a kam jsem si je zrovna odložila…Jsem za to rozhodnutí ráda.

 

Naši spokojení

klienti

 • Vladimír Dravecký

  Vladimír Dravecký

  Hokejový útočník, HC Košice

  Dnes, po 3 měsících od operace, musím zhodnotit, že je to úžasná změna. Během zápasu dokonale vidím na puk i na bránu a vím, že se na své oči mohu plně spolehnout. Operace mi pomohla i v běžném životě – při řízení v šeru vidím na tabulích i skutečně malá písmenka.

  Richard Jenčík

  Richard Jenčík

  Hokejový útočník, HC Košice

  Richard si pro korekci vybral laserové centrum chirurgie oka. Právě v Oftum je možné absolvovat nejmodernější oční laserový zákrok současnosti s názvem Z-lasik Crystal plus, kterým se korigují optické chyby oka – například krátkozrakost, dalekozrakost a astigmatizmus.

Ďalšia referencia
Predošlá referencia

Reference z našeho facebooku


TUV SUD ISO9001