• Česko
 • Slovensko
 • Astana
 • Nemecko
 • Veľká británia
 • Švajčiarsko
 • Dánsko
 • Maďarsko
 • Poľsko

Skutečný příběh 7

Brýle jsem měla již na základní škole, ale jen občas, když jsem neviděla na tabuli. Od doby, co jsem si udělala řidičák, jsem je musela nosit denně, protože jsem zjistila, že bez nich řídit nemůžu, protože nevidím. Po našetření peněz (a když jsem se přestala asi po půl roce od shlédnutí videa s operací bát  ), jsem se rozhodla. Mé dioptrie byly následující – levé oko 6,75 a pravé 2,25 s astigmatismem. Bez brýlí jsem byla prakticky slepá. Navíc, když jsem si spočítala, kolik zaplatím za brýle, které byly v mém případě s rozdílnými dioptriemi hodně drahé a navíc byly potřeba dvoje, protože varianta čoček pro mě nebyla vhodná, jsem začala vybírat kliniku.

Můj výběr spočíval na základě zkušeností, recenzí a ceny. Klinika Oftum mi byla navíc i sympatická . Psala jsem na ni po přečtení jejich webových stránek dotaz, ohledně operace a obratem mi přišla odpověď. Po prvním vstupu na kliniku nás přivítala moc milá paní recepční a po vyšetření paní doktorkou jsem měla jasno, že jsou na vysoké úrovni a jde jim skutečně o to, aby se u nichčlověk cítil fajn. Okamžitě tak získali moji důvěru.

Můj život bez dioptrií je super. Asi po půl roce od operace jsem si konečně přestala sahat na nos a posouvat brýle výš (asi nejen můj zlozvyk). Můžu svobodně sportovat a plavat bez potíží, aby mi brýle překážely. Navíc denně jezdím autem 80 km ve dne i v noci do práce a dobrý zrak na cestě je pro mě důležitý.

V únoru tomu budou dva roky, co jsem byla v OFTUM na operaci Z-Lasik, která byla absolutně bezbolestná a rychlá. Pan doktor mě při ní informoval o všem, co dělá. Ihned po zákroku jsem viděla lépe jak s brýlemi. Pro mě fantastický zážitek!!! Moc ráda tuto kliniku doporučuji dále. Myslím, že její tým a profesionalita nemá konkurenci!!!
Veronika  

 

 

Naši spokojení

klienti

 • Vladimír Dravecký

  Vladimír Dravecký

  Hokejový útočník, HC Košice

  Dnes, po 3 měsících od operace, musím zhodnotit, že je to úžasná změna. Během zápasu dokonale vidím na puk i na bránu a vím, že se na své oči mohu plně spolehnout. Operace mi pomohla i v běžném životě – při řízení v šeru vidím na tabulích i skutečně malá písmenka.

  Richard Jenčík

  Richard Jenčík

  Hokejový útočník, HC Košice

  Richard si pro korekci vybral laserové centrum chirurgie oka. Právě v Oftum je možné absolvovat nejmodernější oční laserový zákrok současnosti s názvem Z-lasik Crystal plus, kterým se korigují optické chyby oka – například krátkozrakost, dalekozrakost a astigmatizmus.

Ďalšia referencia
Predošlá referencia

Reference z našeho facebooku


TUV SUD ISO9001