• Česko
 • Slovensko
 • Astana
 • Nemecko
 • Veľká británia
 • Švajčiarsko
 • Dánsko
 • Maďarsko
 • Poľsko

Skutečný příběh 2

Dnešní příběh začal na naší klinice už před rokem a půl. Přišel únor a s ním operační termín usměvavé paní Evy. Obdivovali jsme její pozitivní přístup a odvahu, se kterou se na zákrok dostavila. Jak si sami na následujících řádcích můžete přečíst, tento přístup je Evě vlastní v celém životě. Děkujeme!

Jaká byla Vaše největší motivace operaci podstoupit a zbavit se brýlí?
Od svých 10ti let jsem byla odkázaná nosit brýle, na které jsem si nikdy nezvykla. Jsem hodně sportovně založená a brýle mi vždy vadily při sportování. Hodně velkou motivací pro mě byla má práce, živím se totiž jako fotografka a k výkonu práce jsem potřebovala ostrý zrak. Oči jsem po celodenním focení měla často namáhané a unavené a nejednou jsem trpěla i na zánět rohovky z dlouhého nošení kontaktních čoček.

Proč jste si vybrala naši kliniku?
Dlouho jsem hledala na internetu vhodnou kliniku na zákrok, chtěla jsem spolehlivou kliniku na úrovni, s dobrou referencí a hlavně se špičkovou nejmodernější technologií v oblasti laserových zákroků. Bylo mi moc sympatické, že doktoři z kliniky OFTUM sami osobně absolvovali operaci a jelikož jsem rodačka z Košic a klinika má hodně dobrou pověst i v Košicích, neváhala jsem pražskou pobočku kontaktovat.

Jak se změnil Váš život po zákroku?
Můj život se po zákroku změnil neskutečně. Vidět ostře po téměř 20-ti letech nošení brýlí a kontaktních čoček je nepopsatelný pocit. Ještě měsíc jsem každé ráno hledala své kontaktní čočky, než jsem si uvědomila, že jsem po zákroku a že mám znovu zdravé oči:)

Začala jste více sportovat a věnovat se fotografování?
Ano, po operaci mi již nic nebránilo v intenzivnějším trénování a začala jsem pravidelně běhat a jezdit na in-linech. Co se týče fotografování, tak už 2. den po zákroku jsem již byla schopná nafotit větší zakázku a focením se dodnes úspěšně živím. Když zvážím veškeré výhody, které mi laserová operace očí zajistila, tak můžu s klidným svědomím prohlásit, že to byla nejlepší investice v mém životě!

Pochlubte se, prosím, se svými sportovními úspěchy .

Konečně jsem si mohla splnit svůj sen a začala jsem se intenzivně připravovat na půlmaraton, který jsem letos v září skutečně absolvovala. Je to pro mě nezapomenutelný a nádherný zážitek!

P.S. Můžeme jen blahopřát, s Evou jsme se na půlmaratonu skutečně setkali, i naše klinika na něm měla svého zástupce .

Naši spokojení

klienti

 • Vladimír Dravecký

  Vladimír Dravecký

  Hokejový útočník, HC Košice

  Dnes, po 3 měsících od operace, musím zhodnotit, že je to úžasná změna. Během zápasu dokonale vidím na puk i na bránu a vím, že se na své oči mohu plně spolehnout. Operace mi pomohla i v běžném životě – při řízení v šeru vidím na tabulích i skutečně malá písmenka.

  Richard Jenčík

  Richard Jenčík

  Hokejový útočník, HC Košice

  Richard si pro korekci vybral laserové centrum chirurgie oka. Právě v Oftum je možné absolvovat nejmodernější oční laserový zákrok současnosti s názvem Z-lasik Crystal plus, kterým se korigují optické chyby oka – například krátkozrakost, dalekozrakost a astigmatizmus.

Ďalšia referencia
Predošlá referencia

Reference z našeho facebooku


TUV SUD ISO9001