• Česko
 • Slovensko
 • Astana
 • Nemecko
 • Veľká británia
 • Švajčiarsko
 • Dánsko
 • Maďarsko
 • Poľsko

Špičková technologie a zkušenosti | Oftum

Nejšpičkovější technologie jsou samy o sobě předpokladem perfektního výkonu.

Když je můžete doplnit praktickou letitou zkušeností a osobním přístupem lékařů k pacientovi, získáte jedinečnou službu. A to je přesně to, co nabízí Centrum laserové chirurgie oka OFTUM v Praze na Pankráci. Kromě nejmodernější švýcarské technologie se může opřít zejména o 19letou zkušenost špičkových očních chirurgů.

Za centrem OFTUM stojí doktor věd Univerzity Karlovy prof. MUDr. Tomáš Juhás DrSc., primář MUDr. Pavel Diblík a MUDr. Tomáš Juhás ml. Ph.D., kapacity ve svém oboru a členové mnoha mezinárodních odborných organizací s bohatou publikační činností.

Oční centrum OFTUM spojuje špičkové technologie se zkušenostmi

 

Prof. MUDr. Tomáš Juhás DrSc. úspěšně odoperoval více než 15 000 laserových zákroků, mimo jiné se zasloužil i o zdravý zrak svého syna: "Každá operace je stres a velká zodpovědnost na ramenou chirurga, když však operujete vlastní dítě, je to něco úplně jiného. Můj syn nenosí brýle už 18 let, byla to správná volba."

Pro svou práci dokázal nadchnout i další generaci, konkrétně ve šlépějích svého otce jde právě chirurg pražské oční kliniky MUDr. Tomáš Juhás mladší: "Už jako kluk jsem s obdivem sledoval práci svého táty, a proto pro mě medicína byla jasná volba. Jsem pyšný na to, že jsem se toho od otce tolik naučil a že mám v rodině na co navázat. Laserové operace dělám prakticky denně již 12 let a má osobní zkušenost s operací je pro mě a mé pacienty velkým bonusem."

Operatéři centra OFTUM si pro svou práci vybrali nejmodernější technologie, a mohou tak jako jediné pracoviště v České republice nabídnou nejdokonalejší metodu laserové korekce dioptrických chyb současnosti kombinující dva lasery: nejrychlejší excimerový laser Wavelight EX500 německé výroby, který je vůbec první v ČR, a jedinečný švýcarský femtosekundový laser Femto LDV Crystal Line.

Při zákroku Z-lasik není potřeba použít skalpel, operace trvá jen několik minut a je zcela bezbolestná. Zrak se klientům zpravidla vrátí do několika minut, už večer si jsou schopni přečíst další kapitolu napínavého románu a druhý den mohou jít do práce.

Lékaři v OFTUM dokážou operovat krátkozrakost, dalekozrakost a astigmatismus a pomohou i klientům, kteří dosud nemohli laserový zákrok absolvovat, například při plusových dioptriích. Výhodou této oční kliniky je osobní přístup lékařů k pacientovi, konzultace přímo s chirurgem, který sám operaci absolvoval, a flexibilní čekací lhůty.
 

V Praze najdete OFTUM na adrese

Na Strži 1702/65
140 00 Praha 4
www.oftum.cz

Naši spokojení

klienti

 • Vladimír Dravecký

  Vladimír Dravecký

  Hokejový útočník, HC Košice

  Dnes, po 3 měsících od operace, musím zhodnotit, že je to úžasná změna. Během zápasu dokonale vidím na puk i na bránu a vím, že se na své oči mohu plně spolehnout. Operace mi pomohla i v běžném životě – při řízení v šeru vidím na tabulích i skutečně malá písmenka.

  Richard Jenčík

  Richard Jenčík

  Hokejový útočník, HC Košice

  Richard si pro korekci vybral laserové centrum chirurgie oka. Právě v Oftum je možné absolvovat nejmodernější oční laserový zákrok současnosti s názvem Z-lasik Crystal plus, kterým se korigují optické chyby oka – například krátkozrakost, dalekozrakost a astigmatizmus.

Ďalšia referencia
Predošlá referencia

Reference z našeho facebooku


TUV SUD ISO9001