• Česko
 • Slovensko
 • Astana
 • Nemecko
 • Veľká británia
 • Švajčiarsko
 • Dánsko
 • Maďarsko
 • Poľsko

Získejte ostrý zrak za pár minut, díky zákroku RelexSmile!

Získejte ostrý zrak za pár minut, díky zákroku RelexSmile!Klinika OFTUM přinesla v roce 2015 do Košic jedinečný operační zákrok metodou RELEX Smile 3D, vyvinutý společností Carl Zeiss. Tato revoluční metoda odstraňuje dioptrické vady oka bezbolestně, bez narušení povrchu rohovky a bez spálené tkáně.

Jak je to možné? Při zákroku RELEX Smile, femtosekundový laser s dokonalou přesností pomocí mikroskopických bublinek oddělí uvnitř rohovky několik desítek tisícin milimetru tenkou čočku tzv. lentikulu, kterou následně šikovný chirurg vytáhne přes 2mm otvor v rohovce. Přesný tvar lentikuly se vypočítá již při předoperačních vyšetřeních. Díky precizním výpočtům laser odstraní pouze přebytečnou tkáň. To vše se děje v průběhu několika sekund, bez bolesti, kdy pacient nic necítí, pouze vidí před sebou přibývající bublinky. Po několika hodinách po operaci se vidění začne zlepšovat a následně stabilizuje během hojení, které je rychlé a také bezbolestné. Výskyt pooperačního pocitu suchého oka typického pro starší metody je spíše výjimkou.

To, zda jste vhodným kandidátem na operaci touto metodou, může s určitostí říci pouze lékař po vstupním vyšetření. Obecně je ale operační metoda Relex Smile vhodná pro krátkozraké pacienty od -0,5 dioptrie a také pro astigmatiky, kterí mají dioptrie do 5 cylindrů.

Úspěšnost operace je na naší klinice 98,7%. Pouze v 13 případech z 1000 byla nutná malá laserová dokorekce. Samozřejmě zdarma, v rámci garance naší kvality.

RELEX Smile 3D je jednoznačně nejlepší volbou pro všechny pacienty, kteří si chtějí být jisti, že jejich zrak bude rychle v pořádku, bez komplikací a vedlejších účinků.

Jste vhodný kandidát na operaci metodou Relex SMILE?

Určitě se ptáte, zda jste vhodným kandidátem na operaci metodou Relex Smile. Metoda Relex Smile je určena pro pacienty s vysokými dioptriemi do dálky. Operace je vhodná pro krátkozraké pacienty nad -0,50 dioptrie a také pro astigmatiky s dioptriemi do 5 cylindrů.

To, zda jste vhodným kandidátem na operaci touto metodou, může s určitostí říci pouze lékař po vstupním vyšetření. Navštivte naši kliniku Oftum Prague, svěřte se do péče profesionálům a přidejte se ke stovkám spokojených pacientů.

Naši spokojení

klienti

 • Vladimír Dravecký

  Vladimír Dravecký

  Hokejový útočník, HC Košice

  Dnes, po 3 měsících od operace, musím zhodnotit, že je to úžasná změna. Během zápasu dokonale vidím na puk i na bránu a vím, že se na své oči mohu plně spolehnout. Operace mi pomohla i v běžném životě – při řízení v šeru vidím na tabulích i skutečně malá písmenka.

  Richard Jenčík

  Richard Jenčík

  Hokejový útočník, HC Košice

  Richard si pro korekci vybral laserové centrum chirurgie oka. Právě v Oftum je možné absolvovat nejmodernější oční laserový zákrok současnosti s názvem Z-lasik Crystal plus, kterým se korigují optické chyby oka – například krátkozrakost, dalekozrakost a astigmatizmus.

Ďalšia referencia
Predošlá referencia

Reference z našeho facebooku


TUV SUD ISO9001