• Česko
 • Slovensko
 • Astana
 • Nemecko
 • Veľká británia
 • Švajčiarsko
 • Dánsko
 • Maďarsko
 • Poľsko

Laserová korekce zraku v létě? Dobrý nápad!

Laserová korekce zraku v létě? Dobrý nápad!Nejčastějšími věcmi, které nás v souvislosti s létem napadnou bývá grilování, výlety k vodě, slunce a .... brýle, které pomalu, ale jistě klouzají po zpoceném nose. A co takhle klimatizace v kanceláři, která vysušuje Vaše oči, když máte kontaktní čočky?

Neumíme Vám sice slíbit pěkné počasí po celé léto, ale můžeme Vám dát několik argumentů, proč byste právě v létě měli přemýšlet o laserové korekci zraku.

Na naší oční klinice  se setkáváme se situací, kdy si pacienti plánují zákrok až po létě. Jednak z obavy dlouhé rekonvalescence, ale také na základě informací, že laserové korekce během léta nejsou nejlepší volbou.

Tento názor převládal díky starším, invazivním technikám operace, kterým se však na naší klinice snažíme vyhýbat. Během těchto zákroků došlo k mechanickému odstranění horní epitelové vrstvy na rohovce, což mohlo v kombinaci se zvýšeným UV zářením způsobit pomalejší a problémovější hojení.

Díky nejmodernější metodě korekci zraku RELEX Smile kterou u nás preferujeme, je zákrok šetrný, vysoce účinný a bezbolestný. Celou korekci provede laser tak, aby došlo jen k minimálnímu vstupu do rohovky a rekonvalescence proběhla rekordně rychle. Skalpel se tedy Vašich očí ani nedotkne!

Ostrost vidění se obvykle stabilizuje do druhého dne a většina pacientů je zařazena zpět do běžného života. Se sportem, případně "aktivním odpočinkem na dovolené" je možné začít již 3. den po zákroku!

Nemusíte se tak obávat PN-ky nebo toho, že budete muset přesouvat termín Vaší dovolené.

Dalším z argumentů, proč je právě léto ideálním obdobím, je zdraví. Laserovou korekci zraku lze provést pouze pokud je klient 100% fit. Pokud byste se dostavili v den zákroku na kliniku nachlazení nebo s oparem, museli bychom Vám termín zákroku změnit . Z tohoto hlediska je tedy léto ideálním obdobím, kdy máme nejvíce energie, jsme 100% zdraví a vhodní na absolvování zákroku.

V případě, že Vás článek zaujal, ale máte další nezodpovězené otázky, s radostí Vám je zodpovíme na telefonním čísle 800 888 956, případně online prostřednictvím kontaktního formuláře https://www.oftum.cz/bezplatni-online-konzultace

Naši spokojení

klienti

 • Vladimír Dravecký

  Vladimír Dravecký

  Hokejový útočník, HC Košice

  Dnes, po 3 měsících od operace, musím zhodnotit, že je to úžasná změna. Během zápasu dokonale vidím na puk i na bránu a vím, že se na své oči mohu plně spolehnout. Operace mi pomohla i v běžném životě – při řízení v šeru vidím na tabulích i skutečně malá písmenka.

  Richard Jenčík

  Richard Jenčík

  Hokejový útočník, HC Košice

  Richard si pro korekci vybral laserové centrum chirurgie oka. Právě v Oftum je možné absolvovat nejmodernější oční laserový zákrok současnosti s názvem Z-lasik Crystal plus, kterým se korigují optické chyby oka – například krátkozrakost, dalekozrakost a astigmatizmus.

Ďalšia referencia
Predošlá referencia

Reference z našeho facebooku


TUV SUD ISO9001