Mluvíme/We speak/Wir Sprechen/Мы говорим

Zavolejte nám: +420 734 315 588 Hotline: +420 800 888 956

Mluvíme/We speak/Wir Sprechen/Мы говорим

RELEX SMILE® PRO
Cena 62.900Kč/obě oči
 
RELEX SMILE® PRO je nejnovější a nejpokrokovější možná laserová oční operace
Momentálně nejrychlejší a nejbezpečnější metoda
Bezbolestná počas i po operaci
Minimálně invazivní
Bez narušení rohovky
 

KONTAKTUJTE NÁS

Informujeme Vás o tom, že zpracování Vašich osobních údajů je nezbytné k tomu, aby Vám byla poskytnuta zdravotní péče - informace o ochraně Vašich osobních údajů

7 plus 13 =

ReLEx SMILE PRO/ReLEx SMILE 3D

RELEX SMILE 3D

ReLEx SMILE® PRO je nejnovější a nejdokonalejší operační technika vyvinutá vědci ve firmě Carl Zeiss. Je rychlá, bezbolestná, maximálně šetrná a bezpečná. Při této technice se pomocí femtosekundového laseru Visumax 800kHz mění zakřivení rohovky tak, že se v rohovce vytvoří mikroskopická čočka (lentikula – obr. č. 1), která se přes 3 mm mikroskopický řez vytáhne z rohovky ven (obr. č. 2). Tím se změní dioptrická síla rohovky o přesně vypočítanou hodnotu. Samotná práce laseru trvá pouze méne než 10 vteřin. Tato metoda je vhodná pro krátkozrakost a krátkozraký astigmatizmus (minusové dioptrie). U pacientů s dalekozrakostí (plusové dioptrie na dálku) doporučujeme metodu Wavefront optimised Femtolasik 6D.

RELEX SMILE 3D
obr. č. 1 obr. č. 2 obr. č. 3
vytvoření lentikuly

Vytažení lentikuly skrz 3 mm řez

3mm stopa po chirurgickém zásahu

 

PROČ JE SMILE® PRO NEJLEPŠÍ?

Protože kombinuje všechny přednosti dodnes používaných operačních metod –bezbolestný, rychlý výsledek femtolasiku spolu se šetrností PRK, protože nepotřebuje flap. Tím se nepřeruší nervová vlákna v přední části rohovky, která jsou důležitá pro její citlivost a tvorbu slz. Přední třetina rohovky totiž tvoří jakousi kostru – „střechu“ celé půlkruhové konstrukce. Je důležitá pro výživu rohovky a její pevnost. Řez na okraji flapu při femtolasiku ji významně poruší a nikdy už se nazpět nezahojí tak pevně jako předtím. Smile mění zakřivení rohovky pod touto pevnou „střechou“ rohovky, proto nepřeruší tolik nervových vláken a konstrukce „střechy“ zůstává zachována. Na rohovce zůstane jen mikroskopická 3 mm stopa po chirurgickém zásahu (obr. č. 3).

ReLEx SMILE - animace

Laser Visumax 800

Autor: MUDr. Tomáš Juhás, PhD.


Kupón na 50% cenu
rezervaci termínu předoperačního vyšetření očí

City Empiria 8 poschodí, Na Strži 1702/65 140 00 Praha 4
info@oftum.cz | Ambulance: +420 777 860 737 | Bezplatná linka: 0800 888 956 | SOS linka: +420 734 315 588

Naši spokojení

klienti

 • Vladimír Dravecký

  Vladimír Dravecký

  Hokejový útočník, HC Košice

  Dnes, po 3 měsících od operace, musím zhodnotit, že je to úžasná změna. Během zápasu dokonale vidím na puk i na bránu a vím, že se na své oči mohu plně spolehnout. Operace mi pomohla i v běžném životě – při řízení v šeru vidím na tabulích i skutečně malá písmenka.

  Richard Jenčík

  Richard Jenčík

  Hokejový útočník, HC Košice

  Richard si pro korekci vybral laserové centrum chirurgie oka. Právě v Oftum je možné absolvovat nejmodernější oční laserový zákrok současnosti s názvem Z-lasik Crystal plus, kterým se korigují optické chyby oka – například krátkozrakost, dalekozrakost a astigmatizmus.

Ďalšia referencia
Predošlá referencia

Reference z našeho facebooku


TUV SUD ISO9001