• Česko
 • Slovensko
 • Astana
 • Nemecko
 • Veľká británia
 • Švajčiarsko
 • Dánsko
 • Maďarsko
 • Poľsko

Proč Oftum Prague

Milí přátelé, vážení klienti,
 
Specializovaná laserová oční klinika se zabývá problematikou odstraňování brýlí a kontaktních čoček pomocí excimerového i femtosekundového laseru, má k dispozici nejmodernější špičkovou technologii, více něž 20 let zkušeností a disponuje profesorským mikrochirurgickým kolektivem v čele s doktorem věd Univerzity Karlovy prof. MUDr. Tomášem Juhásem, DrSc., a MUDr. Tomášem Juhásem ml. PhD., který sám úspěšně absolvoval operaci.
 
Pokud se chcete přidat k milionům těch šťastných lidí, kteří ročně ve světě podstoupí operaci excimerovým laserem, rádi Vás přivítáme na našem pracovišti a poskytneme Vám odborné a kvalitní oftalmologické služby s mimořádným důrazem na bezpečnost navrhované léčby.

Děkujeme Vám za Vaši důvěru.

 

PERSONÁL

 

Špičkový kolektiv očních lékařů pod vedením chirurga prof. MUDr. Tomáše Juháse, DrSc., který je členem světových odborných společností a mají s laserovou chirurgií oka nejdelší zkušenosti. Operace excimerovým laserem provádíme na Slovensku nepřetržitě už od roku 1995. V roce 2013 přicházíme do Prahy a chceme poskytovat tu nejlepší péči vycházející ze zkušeností ze Slovenska.

Prohlédněte si náš pracovní tým.

 

OSOBNÍ ZKUŠENOST PERSONÁLI S OPERACI

 

Operaci excimerovým laserem úspěšně absolvovali:

 • MUDr. Tomáš Juhás ml. PhD., oční chirurg

 
Důvěřujeme naší technologii.

Prohlédněte si zkušenosti.

 

NOVÉ TECHNOLOGIE

 

ReLEx SMILE je nejnovější a nejdokonalejší operační technika vyvinutá vědci ve firmě Carl Zeiss. Je rychlá, bezbolestná, maximálně šetrná a bezpečná. Pomocí femtosekundového laseru VISUMAX 500kHz dochází ke korekci dioptrií bez narušení a bez řezu rohovky.

Podívejte se na naše technologie.

 

NEJNOVĚJŠÍ OPERAČNÍ TECHNIKY

 

V Čechách rozvíjíme nejnovější trendy v refrakční chirurgii oka, preferujeme pro pacienta nejbezpečnější a nejméně zatěžující operační techniky.
Náš mikrochirurgický tým každý rok povinně absolvuje nejprestižnější světové kongresy a certifikované chirurgické kurzy.

Prohlédněte si naše  certifikáty.

 

BEZKONTAKTNÍ A BEZBOLESTNÁ OPERACE

 

„No touch surgery“ – od roku 2009 je u nás standardní operační
metodou bezkontaktní bezbolestná operační technika, při níž má pacient největší možný komfort při excelentním výsledku operace a minimální rekonvalescenci.

Prohlédněte si naše  operační metody.

 

SERIÓZNOST - VÝBĚR METODY PRO VÁS

 

Optimální techniku operace Vám doporučí náš odborný profesorský
mikrochirurgický tým. Bezpečnost a přesnost operace jsou u nás prvořadým kritériem při práci.

 

BONUS 

 

Součástí balíčku námi poskytovaných služeb jsou bonusy v ceně operace – značkové sluneční brýle s UV filtrem, pooperační zdravotní péče.

 

 

CERTIFIKÁT

 

S radostí Vám oznamujeme, že klinika Oftum Prague získala potvrzení o zavedení a používání systému managementu kvality v oblasti Ambulantní oftalmologie a refrakční, laserové i kataraktové chirurgia oka. Rovněž bylo prokázáno splnění požadavků normy EN ISO 9001:2008.

 

LASER

 

V našem centru pracujeme s excimerovým laserem Allegreto Wave Eye - Q Blue Line 400kHz. Tento laser je aktuálně nejdokonalejší excimerový laser na světě a dokáže odstranit jednu dioptrii krátkozrakosti za 1,4 sekundy. Operace provedené  tímto přístrojem jsou nejen rychlejší, ale i komfortnější.
bonus res

 

KERATOKONUS

 

Léčíme i vrozené onemocnění rohovky, které se projevuje kuželovitým vyklenováním a postupným ztenčováním rohovky. Je to nejčastější rohovková dystrofie.
bonus res

 

 

 

 

 

 


Kupón na 50% cenu
rezervaci termínu předoperačního vyšetření očí

City Empiria 8 poschodí, Na Strži 1702/65 140 00 Praha 4
info@oftum.cz | Klientský servis: +420 734 315 588 | Bezplatná linka: 0800 888 956 | SOS linka: +420 734 315 588

Naši spokojení

klienti

 • Vladimír Dravecký

  Vladimír Dravecký

  Hokejový útočník, HC Košice

  Dnes, po 3 měsících od operace, musím zhodnotit, že je to úžasná změna. Během zápasu dokonale vidím na puk i na bránu a vím, že se na své oči mohu plně spolehnout. Operace mi pomohla i v běžném životě – při řízení v šeru vidím na tabulích i skutečně malá písmenka.

  Richard Jenčík

  Richard Jenčík

  Hokejový útočník, HC Košice

  Richard si pro korekci vybral laserové centrum chirurgie oka. Právě v Oftum je možné absolvovat nejmodernější oční laserový zákrok současnosti s názvem Z-lasik Crystal plus, kterým se korigují optické chyby oka – například krátkozrakost, dalekozrakost a astigmatizmus.

Ďalšia referencia
Predošlá referencia

Reference z našeho facebooku


TUV SUD ISO9001