• Česko
 • Slovensko
 • Astana
 • Nemecko
 • Veľká británia
 • Švajčiarsko
 • Dánsko
 • Maďarsko
 • Poľsko
FemtoLASIK 6D
Cena 52.900KČ/obě oči
 
Femtolasik 6D nejrozšířenější metoda na světě
Více než 30 milionů spokojených pacientů
Bezbolestná
Rychlý výsledek
Kombinace femtosekundového laseru VISUMAX 500kHz s excimerovým laserem Wave Eye - 400KHz

 

KONTAKTUJTE NÁS

Informujeme Vás o tom, že zpracování Vašich osobních údajů je nezbytné k tomu, aby Vám byla poskytnuta zdravotní péče - informace o ochraně Vašich osobních údajů

6 plus 13 =

Wavefront optimised Femtolasik 6D

CO JE FEMTOLASIK 6D?

Z-LASIK 6D

Pokud hledáte přesnou, bezpečnou a pohodlnou laserovou korekci dioptrické chyby oka, vaší volbou je metoda Femtolasik 6D. Unikátní kombinace nejnovějšího femtosekundového laseru Visumax 500kHz a excimerového laseru Wave Eye - 400kHz.

Femtolasik 6D zkoriguje váš zrak pomocí laserové chirurgie od začátku do konce. Vašich očí se žádný skalpel ani nedotkne. Riziko komplikací je proto v porovnání s předcházejícími technikami o mnoho nižší a kvalita vidění po operaci zustává vynikající.

Nechejte si svůj zrak zkorigovat šetrným způsobem a získejte výhody, které nabízí v současnosti nejinovativnější dostupná technogie oční laserové chirurgie.

Femtosekundový laser VISUMAX 500kHz od světoznámého výrobce Carl Zeiss z Německa představuje nejnovější unikátní generaci femtosekundového laseru, která nám umožuje namodelovat parametry operace přesně na danou rohovku a dioptrii, která se má korigovat. Excimerový laser ALLEGRETO Wave Eye - Q line 400kHz Vám následně upraví dioptrii pod dozorem bezpečnostního systému Eye Tracker.

CO VÁS ČEKÁ PŘI OPERACI FEMTOSEKUNDOVÝM LASEREM?

Krok 1: Vyšetření před zákrokem
Náš oční lékař provede komplexní oftamologické vyšetření, abychom zjistili, že vaše oči jsou zdravé a vhodné na korekci zraku laserem. Potom získané údaje elektronicky zpracujeme: údaje z tisíců bodů vytvoří přesný trojrozměrný obraz povrchu vašeho oka. Z tohoto obrazu počítač vypočítá přesný postup, jak laserem co nejlépe zkorigovat Vaši dioptrickou chybu.

Krok 2: Vytvoření laloku femtosekundovým laserem Visumax 500kHz
Visumax 500kHz je nová generace femtosekundového laseru od výrobce Carl Zeiss, umožňuje bezbolestné pooperační období a velmi rychlou rekonvalescenci.

Několik minut před samotným laserovým zákrokem dostanete anestetické oční kapky. Potom se vaše oko podrobí přípravě na korekci vytvořením rohovkového laloku: Vrchní vrstva rohovky (cca 0,1 mm tenká) se laserem oddělí a odklopí na stranu.

Krok 3: Korekce rohovky
Zakřivení rohovky se následně vytvaruje podle požadované refrakce. Excimerový laser odstraní tkanivo rohovky za pár sekund s přesností na setinu milimetru. Tento zákrok se vykonává uvnitř rohovky; vnějších, velmi citlivých vrstev rohovky se laser nedotkne. Ošetřená plocha rohovky se vzápětí překryje lalokem, který se přiloží zpět. Celý zákrok trvá jen několik minut. Oko můžete otvírat a zavírat normálně bezprostředně po zákroku.

Krok 4: Jednoduchá pooperační péče
Pokud je potřeba, operované oko ochrání během prvního dne terapeutická kontaktní čočka. Hojení urychlují speciální oční kapky, které dostanete po operaci. Během několika prvních hodin po zákroku byste si neměli třít oči a několik následujících dní byste si měli odepřít kontaktní sporty (fotbal, basketbal, atd.), horkou koupel a plavání. Po chirurgickém zákroku nezůstanou na oku žádné viditelné následky. Jako bonus dostanete kvalitní sluneční brýle zdarma.
 

"Ze začátku jsem se cítil trochu napjatý. Zákrok však probíhal tak rychle a bezbolestně, že jsem při něm byl úplně klidný a skoro ho ani nevnímal."

PŘEKONANÁ OČEKÁVÁNÍ

 Zkušenosti získané s technologií Femtolasik 6D ukázaly, že po ošetření drtivá většina pacientů:

 • nepovažovala operaci za nepohodlnou anebo bolestivou.
 • získala dokonale ostré vidění bez brýlí.
 • byla s výsledkem spokojenější, než očakávala.
 • viděla lépe než předtím s brýlemi.
 • by si tuto metodu zvolila znovu a doporučila by ji i ostatním.


"Nejlepší bylo probuzení se ráno po zákroku: Bez toho, abych musel sáhnout po svých brýlích na nočním stolku, jsem viděl, jak před oknem tancují částečky prachu v slunečním světle."

Tuto metodu úspěšně podstoupilo mnoho lidí, včetně MUDr. Ivany Macejové:

"Panu doktorovi Juhásovi ml. PhD. bezvýhradně věřím, jsem přesvědčena, že je špičkou v našem oboru a jsem moc ráda, že mě operoval právě on. Trvalo to chvíli, výsledek je skvělý, a já si užívám každého dne, kdy vidím! Bez brýlí i bez kontaktních čoček. Úžasná zkušenost, kterou můžu předávat dál. Všem z vás, kteří ještě váhají :)"

 

VÝHODY A RIZIKA

Výhody

Technologie Femtolasik 6D zatěžuje oko pouze minimálně:

Zákrok trvá pouze několik minut. Doba, během níž je laser v kontaktu s okem pacienta, je zkrácena na minimum.

Technologie Femtolasik 6D je pohodlná a bezbolestná:

Hlava pacienta se během zákroku neznehybňuje (nefixuje), pacient necítí žádnou bolest během operace ani po operaci.

Technologie Femtolasik 6D  je použitelná i při náročných nálezech na rohovce:

Díky extrémně vysoké frekvenci laserových impulsů se vrstvy rohovky oddělují s nebývalou přesností, přičemž se vytváří ultratenký lalok. Technologie Femtolasik 6d je proto použitelná i u pacientů, kteří pro laserový chirurgický zákrok nebyli dříve vhodní. Patří sem pacienti s vysokou krátkozrakostí nebo tenkou rohovkou.

Žádný zánět:

Energie laseru technologie Femtolasik 6D je přibližně 100násobně nižší než u jiných femtosekundových laserů. Je to mnohem šetrnější i ke tkáním rohovky a předchází se tím dočasným zánětlivým reakcím očí, které se objevují u jiných femtosekundových laserů.

Rychlé výsledky:

Čas na zotavení je podstatně kratší než při jiných metodách. Pacienti obvykle vidí lépe již do několika minut.

Méně vedlejších účinků:

Technologie Femtolasik 6D umožňuje chirurgovi ošetřit větší plochu rohovky. Snižuje se tím riziko nežádoucích vedlejších účinků jako suché oči, zhoršené vidění v noci nebo "halo" efekty (světelné prstence ohraničující bodové zdroje světla).

"Během zákroku jsem vnímal pouze světlo a hlas chirurga, ale žádnou bolest."

Rizika

Tak jako při každé jiné operaci i Femtolasik 6D může mít nežádoucí účinky a komplikace. Je důležité jim předcházet kvalitním předoperačním vyšetřením, správnou indikací k operaci, používáním špičkové technologie, zkušenostmi chirurga a dodržováním pooperační léčby a doporučení. Z nežádoucích účinků je nejčastější přechodně snížená tvorba slz spojená s pocitem suchého oka, která se dá léčit aplikací umělých slz, a stav se potom upraví.

Ne každé oko reaguje stejně na laserové paprsky, a proto se může velmi vzácně stát, že výsledkem je mírné podkorigování nebo naopak překorigování navzdory naprosté přesnosti a bezchybnému provedení operace. Takové odchylky se dají dokorigovat už několik týdnů po operaci.

O možných rizicích a nežádoucích účincích ve Vašem konkrétním případě se prosím poraďte s našimi lékaři při předoperačním vyšetření nebo nás kontaktujte telefonicky a emailem.

 

Autor: MUDr. Tomáš Juhás, PhD.


Kupón na 50% cenu
rezervaci termínu předoperačního vyšetření očí

City Empiria 8 poschodí, Na Strži 1702/65 140 00 Praha 4
info@oftum.cz | Ambulance: +420 777 860 737 | Bezplatná linka: 0800 888 956 | SOS linka: +420 734 315 588

Naši spokojení

klienti

 • Vladimír Dravecký

  Vladimír Dravecký

  Hokejový útočník, HC Košice

  Dnes, po 3 měsících od operace, musím zhodnotit, že je to úžasná změna. Během zápasu dokonale vidím na puk i na bránu a vím, že se na své oči mohu plně spolehnout. Operace mi pomohla i v běžném životě – při řízení v šeru vidím na tabulích i skutečně malá písmenka.

  Richard Jenčík

  Richard Jenčík

  Hokejový útočník, HC Košice

  Richard si pro korekci vybral laserové centrum chirurgie oka. Právě v Oftum je možné absolvovat nejmodernější oční laserový zákrok současnosti s názvem Z-lasik Crystal plus, kterým se korigují optické chyby oka – například krátkozrakost, dalekozrakost a astigmatizmus.

Ďalšia referencia
Predošlá referencia

Reference z našeho facebooku


TUV SUD ISO9001