• Česko
 • Slovensko
 • Astana
 • Nemecko
 • Veľká británia
 • Švajčiarsko
 • Dánsko
 • Maďarsko
 • Poľsko
RELEX SMILE
Cena 62.900Kč/obě oči
 
RELEX SMILE je nejnovější a nejpokrokovější možná laserová oční operace
Momentálně nejrychlejší a nejbezpečnější metoda
Bezbolestná počas i po operaci
Minimálně invazivní
Bez narušení rohovky
 

KONTAKTUJTE NÁS

Informujeme Vás o tom, že zpracování Vašich osobních údajů je nezbytné k tomu, aby Vám byla poskytnuta zdravotní péče - informace o ochraně Vašich osobních údajů

7 plus 19 =

RELEX SMILE 3D

RELEX SMILE 3D

Relex Smile je nejnovější a nejdokonalejší operační technika vyvinutá vědci ve firmě Carl Zeiss. Je rychlá, bezbolestná, maximálně šetrná a bezpečná. Při této technice se pomocí femtosekundového laseru Visumax 500kHz mění zakřivení rohovky tak, že se v rohovce vytvoří mikroskopická čočka (lentikula – obr. č. 1), která se přes 3 mm mikroskopický řez vytáhne z rohovky ven (obr. č. 2). Tím se změní dioptrická síla rohovky o přesně vypočítanou hodnotu. Samotná práce laseru trvá pouze 26 s. Celá procedura vidění se zaostří hned následující den. Tato metoda je vhodná pro krátkozrakost a krátkozraký astigmatizmus (minusové dioptrie). U pacientů s dalekozrakostí (plusové dioptrie na dálku) doporučujeme metodu Wavefront optimised Femtolasik 6D.

RELEX SMILE 3D
obr. č. 1 obr. č. 2 obr. č. 3
vytvoření lentikuly

Vytažení lentikuly skrz 3 mm řez

3mm stopa po chirurgickém zásahu

 

PROČ JE SMILE NEJLEPŠÍ?

Protože kombinuje všechny přednosti dodnes používaných operačních metod –bezbolestný, rychlý výsledek femtolasiku spolu se šetrností PRK, protože nepotřebuje flap. Tím se nepřeruší nervová vlákna v přední části rohovky, která jsou důležitá pro její citlivost a tvorbu slz. Přední třetina rohovky totiž tvoří jakousi kostru – „střechu“ celé půlkruhové konstrukce. Je důležitá pro výživu rohovky a její pevnost. Řez na okraji flapu při femtolasiku ji významně poruší a nikdy už se nazpět nezahojí tak pevně jako předtím. Smile mění zakřivení rohovky pod touto pevnou „střechou“ rohovky, proto nepřeruší tolik nervových vláken a konstrukce „střechy“ zůstává zachována. Na rohovce zůstane jen mikroskopická 3 mm stopa po chirurgickém zásahu (obr. č. 3).

Autor: MUDr. Tomáš Juhás, PhD.


Kupón na 50% cenu
rezervaci termínu předoperačního vyšetření očí

City Empiria 8 poschodí, Na Strži 1702/65 140 00 Praha 4
info@oftum.cz | Ambulance: +420 777 860 737 | Bezplatná linka: 0800 888 956 | SOS linka: +420 734 315 588

Naši spokojení

klienti

 • Vladimír Dravecký

  Vladimír Dravecký

  Hokejový útočník, HC Košice

  Dnes, po 3 měsících od operace, musím zhodnotit, že je to úžasná změna. Během zápasu dokonale vidím na puk i na bránu a vím, že se na své oči mohu plně spolehnout. Operace mi pomohla i v běžném životě – při řízení v šeru vidím na tabulích i skutečně malá písmenka.

  Richard Jenčík

  Richard Jenčík

  Hokejový útočník, HC Košice

  Richard si pro korekci vybral laserové centrum chirurgie oka. Právě v Oftum je možné absolvovat nejmodernější oční laserový zákrok současnosti s názvem Z-lasik Crystal plus, kterým se korigují optické chyby oka – například krátkozrakost, dalekozrakost a astigmatizmus.

Ďalšia referencia
Predošlá referencia

Reference z našeho facebooku


TUV SUD ISO9001